logo

 
Treeningud

print

Hetke seisuga saavad kõik Omniva Spordiklubi liikmed osaleda järgmistel treeningutel:

 

 • Sisehoojal korvpall esmaspäeviti algusega 19:00 ja kolmapäeviti algusega kell 20.30  Jüri Spordihoones. Info: martin dot luts at omniva dot ee

   
 • Jalgpall Kotka sisehallis. Teisipäeviti algusega 19:30. Registreerimine:

  http://doodle.com/poll/grxqzdand5rwr848. Info: rene.kaas@omniva.ee

   
 • Sisehooajal võrkpall Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis, teisipäeviti algusega kell 18.00. Treener Meelis Pikkpõld.

   
 • Sisehooajal Vinyasa jooga treeningud Tallinnas Pallasti 28 ruumis 305, teisipäeviti ja neljapäeviti algusega kell 17:15. Treener Sirli Viirg. Kontakt Maret Kuuse maret dot kuuse at omniva dot ee

 • Sulgpall pühapäeviti 14.00 Tondiraba sulgpallihallis iga kuu teisel ja neljandal pühapäeval. Iga kuu esimesel ja kolmandal pühapäeval algusega 15:00 Tondi Tennisekeskuses treeneriga trennid. Treener Karl-Rasmus Pungas.  Ilma treenerita mänguaeg edasijõudnutele kolmapäeviti algusega 20:00. Algajatele 21:00 Vajalik eelregistreerimine  https://doodle.com/poll/ri8gfk5yf92d4uge?fbclid=IwAR1N8pQOO6ge0_qwD93VBI_awJD0AzVb4g7ff11_KTwFlnyxsWWdo6fdhBE 


   

Spordi kodu lähedal


Sportimist takistab tihti geograafiline vahemaa meie lepingupartneriga. Ehk teisisõnu, ujula või jõusaal, kellega Spordiklubil on sõlmitud leping ja liikmetel sportimine oluliselt soodsam, on inimestest liiga kaugel. Samas on üle Eesti veel palju spordikeskuseid, ujulaid, rühmatreeningu võimalusi, kellega Spordiklubil lepingut pole, aga kus meie liikmed sooviksid ikkagi käia. Peamiselt puudutab see just maapiirkondi ja väiksemaid linnu.

Kuna Spordiklubi on loodud eelkõige ikkagi meie liikmete jaoks, siis proovime nüüd seda muret vähendada. Kuulutame välja kampaania „Spordi kodu lähedal!" Nagu kampaanial ikka, on sellelgi oma reeglid, kuid peamine eesmärk peaks olema ikka sportimisvõimaluste toomine ka nendeni, kellest see seni on jäänud pika vahemaa tõttu liiga kaugele, kellel puudub transport või on sõit liiga kallis.

Kampaania reeglid:

• Iga Spordiklubi liige võib ise valida millises spordikeskuses, ujulas vms kohas ta sportida käimas tahab hakata. Lepingu olemasolu Spordiklubiga ei ole oluline.
• Sportimisvõimaluste alla kuuluvad ka kõikvõimalikud rühmatreeningud sh ka näiteks kohalikes kultuurimajades, vallakeskustes toimuvad treeningud jne. Siia ei kuulu treeneriga rühmatreeningud, mida Omniva ise pakub (korvpall, võrkpall, sulgpall, jalgpall)
• Valides välja sportimise koha, teavitab Spordiklubi liige sellest Spordiklubi e-posti aadressil spordiklubi at omniva dot ee
• Spordiklubi kontrollib, et tegemist on töötava asutusega ning seal tõepoolest nimetatud treeningud toimuvad.
• Spordiklubi liige peab ise tasuma treeningute eest 50%. Ülejäänud osa peale palub Spordiklubi liige saata arve MTÜ Omniva Spordiklubile, Pallasti 28, Tallinn ning Spordiklubi tasub ülejäänud 50% treeningute maksumusest. Arve esitamise sageduses lepitakse eraldi kokku, kuid reeglina peaks see toimuma üks kord kalendrikuus.
• Tasumisele kuuluvad ainult arved, mis on esitatud üldlevinud rahvaspordialade eest. Otsuse teeb selles osas Spordiklubi juhatus.
• Soodustuse saamise aluseks on tasutud Spordiklubi liikmemaks.
• Soodustust peab kasutama Spordiklubi liige isiklikult ja see ei laiene pereliikmetele ega kolmandatele isikutele. Spordiklubi liikmeks saab astuda iga Eesti Posti töötaja.

Selle sammuga peaks olema sportlikud eluviisid Eesti Posti töötajatele lähemal kui kunagi varem. Kasutage võimalust ja sportige soodsalt ja seda kodu lähedal!

Omniva Spordiklubi